Publications Office of the EU
Ranska-Saint-Denis: Rautatiekuljetuksiin liittyvien rakennusten rakentamistyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Saint-Denis: Rautatiekuljetuksiin liittyvien rakennusten rakentamistyöt

  • Julkaistu
    16/07/2021
  • Määräaika
    10/09/2021
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SNCF Voyageurs
Suorituspaikka
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Ostajan sijainti
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45213320 Rautatiekuljetuksiin liittyvien rakennusten rakentamistyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
2021DOS0633280
Kuvaus

Il est envisagé la construction d’un atelier 3 voies Fosse / Passerelle, d’un bâtiment de Réparation
Accidentelle , d’un bâtiment « Tour en fosse », de voies de nettoyage/ détagages et d’un faisceau les
alimentant.
L’atelier 3 voies sera labélisé E3C1 en cohérence avec l’atelier de VND phase 1.
Les travaux à exécuter sont principalement le Terrassement, la Voirie Réseaux Divers, le Gros oeuvre, la
charpente métallique, couverture, bardages et le CFO/CFA/CVC.
Il s'agit d'une Opération de 3 macros-lots.
Le délai global d’exécution commun aux 3 macros-lots est de 615 jours.
CET AVIS DE MARCHE A POUR OBJET DE TRANSMETTRE VOTRE CANDIDATURE. LES DOCUMENTS JOINTS
SONT TRANSMIS A TITRE INDICATIF.
NE PAS TRANSMETTRE D'OFFRE A CE STADE DE LA CONSULTATION.
NB: il est impératif pour l'ensemble des opérateurs consultant le présent avis de consulter en priorité l'avis TED, faisant foi.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: SNCF Voyageurs
Kansallinen rekisterinumero: RCS Bobigny n° B519 037 584
Postiosoite: 9 rue Jean-Philippe Rameau
Paikkakunta: Saint-Denis
NUTS-koodi: FR106
Postinumero: 93200
Maa: FRA
Yhteyshenkilö: Direction des achats Groupe — Catégory Patrimoine — pôle Travaux
Pääosoite: https://sncf.bravosolution.com/web/login.html
Sähköisesti:
https://sncf.bravosolution.com/web/login.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.