Publications Office of the EU
Ranska-Lunel: Vakuutus- ja eläkepalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Lunel: Vakuutus- ja eläkepalvelut

  • Julkaistu
    01/08/2022
  • Määräaika
    15/09/2022
  • Tarjousten avaaminen
    16/09/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
commune de lunel
Suorituspaikka
NUTS code: FRJ13 Hérault
Ostajan sijainti
NUTS code: FRJ13 Hérault
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66500000 Vakuutus- ja eläkepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
650,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
2022_088
Kuvaus

souscription des marchés d'assurance

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: commune de lunel
Postiosoite: 240 avenue Victor Hugo - cS 30403 CS 30403
Paikkakunta: Lunel Cedex
NUTS-koodi: FRJ13
Postinumero: 34403
Maa: FRA
Pääosoite: https://www.lunel.com
Sähköisesti:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_lrflyb2xEl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/09/2022 14:30
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.