Publications Office of the EU
Ranska-Marseille: Insinööripalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Marseille: Insinööripalvelut

  • Julkaistu
    16/09/2019
  • Määräaika
    22/10/2019
  • Tarjousten avaaminen
    23/10/2019
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Gie Area PACA
Suorituspaikka
NUTS code: FRL Provence-Alpes-Côte d’Azur
Ostajan sijainti
NUTS code: FRL Provence-Alpes-Côte d’Azur
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71300000 Insinööripalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
900,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Evma108xxa
Kuvaus

Le présent marché passé en accord-cadre mono-attributaire a pour objet une mission de base complète de maîtrise d'œuvre en infrastructures, complétée par des études techniques, d'urbanisme, de paysage, d'environnement dans le cadre de la ZAC Varecopole. L'équipe de maîtrise d'œuvre aura à sa charge l'ensemble des missions nécessaires à la constitution du dossier de réalisation de la ZAC, ainsi que l'accompagnement du concessionnaire dans l'ensemble des démarches visant à la création, la réalisation et la commercialisation de cette zone, jusqu'à la suppression de la ZAC. Accord-cadre sans minimum ni maximum. Attribution d'un marché unique. Accord-cadre conclu pour une période initiale de 1 an. Montant estimatif des prestations pour la durée de l'accord-cadre: 900 000,00 EUR. Détail des éléments de mission confiés au maître d'œuvre: EP/AVP/APS/APD/PRO/ACT/VISA/EXE/DET/AOR.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://agysoft.marches-publics.info/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/10/2019 10:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
900,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.