Publications Office of the EU
VE 10 - Trockenbauarbeiten | Schule 37/38 Humboldtring Potsdam - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

VE 10 - Trockenbauarbeiten | Schule 37/38 Humboldtring Potsdam

  • Julkaistu
    19/09/2024
  • Määräaika
    21/10/2024
  • Tarjousten avaaminen
    21/10/2024
  • Sopimus tehty
    29/11/2024
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Kommunaler Immobilien Service Potsdam (KIS) Eigenbetrieb der Landeshauptstadt Potsdam
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
217,982.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
OV-B-KIS-283-24
Kuvaus

Der Kommunale Immobilien Service (KIS) der Stadt Potsdam beabsichtigt auf dem Gelände der Schulen 37/38 die Errichtung eines zweigeschossigen Neubaus mit Zweifeldsporthalle, Mensa und verschiedenen Mehrzweckräumen.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCR62NP
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCR62NP
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/10/2024 09:01
CPV-koodi
Myöntämisperuste
wirtschaftlichstes Angebot
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
217,982.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Beck Trockenbau GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Berlin
Postinumero: 12459
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.