Publications Office of the EU
Saksa-Erfurt: Matkapuhelinpalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Erfurt: Matkapuhelinpalvelut

  • Julkaistu
    18/11/2022
  • Määräaika
    22/12/2022
  • Tarjousten avaaminen
    22/12/2022
  • Sopimus tehty
    24/01/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
IKK classic
Suorituspaikka
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Ostajan sijainti
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
64212000 Matkapuhelinpalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
924,175.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
01/IT/2022
Kuvaus

Gegenstand der zu erbringenden Leistung ist die Bereitstellung und Aktivierung von 2.165 (Stand 01.08.2022) Mobilfunkanschlüssen (die Anzahl kann je nach Bedarf der Auftraggeberin nach unten oder oben abweichen) in verschiedenen Tarifen und mit verschiedenen Optionen.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9FCAF376-3649-4FB9-AD3F-C6BA031E03BC
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/12/2022 10:10
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
924,175.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Telekom Deutschland GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Bonn
Postinumero: 53227
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.