Publications Office of the EU
Italia-Lucca: Teiden kunnossapitotyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Lucca: Teiden kunnossapitotyöt

  • Julkaistu
    19/05/2021
  • Määräaika
    09/06/2021
  • Tarjousten avaaminen
    09/06/2021
  • Sopimus tehty
    06/10/2021
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Amministrazione Provinciale di Lucca
Suorituspaikka
NUTS code: ITI12 Lucca
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI12 Lucca
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45233141 Teiden kunnossapitotyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,650,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,650,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

L'appalto è finalizzato alla conclusione di un accordo quadro ai sensi dell’art. 54 del D.Lgs n. 50/16, da stipulare con un unico operatore ai sensi del comma 3 del su citato articolo, per l’esecuzione tramite singoli ordinativi, di interventi di riparazione della pavimentazione stradale, finalizzati alla sicurezza stradale ed alla incolumità pubblica. L’appalto ha per oggetto i lavori relativi al “PROGRAMMA ANNUALE STRAORDINARIO DI MANUTENZIONE VIARIA ANNI 2021-24 – SSPP della Provincia di Lucca -Interventi per il Ripristino delle pavimentazioni stradali”.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://start.toscana.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/06/2021 11:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
5,650,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
5,650,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: RTI COSTITUENDO DEL DEBBIO SPA- VARIA COSTRUZIONI- VANDO BATTAGLIA COSTRUZIONI SRL-BOSI PICCHIOTTI COSTRUZIONI SRL
Postiosoite:
Paikkakunta: LU
Postinumero:
Maa: ITA

Virallinen nimi: VARIA COSTRUZIONI SRL
Postiosoite:
Paikkakunta: LU
Postinumero:
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.