Publications Office of the EU
A10.09.2023 Wmo Resurssit Leidenin alue - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

A10.09.2023 Wmo Resurssit Leidenin alue

  • Julkaistu
    09/09/2024
  • Määräaika
    24/10/2024
  • Tarjousten avaaminen
    24/10/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Gemeente Leiden
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: NL337 Agglomeratie Leiden en Bollenstreek
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33196000 Lääketieteelliset apuvälineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
A10.09.2023
Kuvaus

Tämä sopimus sisältää: o Wmo-työkalujen toimittaminen (vuokran perusteella); o (ennaltaehkäisevä ja korjaava) huolto. Ks. hankintaohjeet.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/348174
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/348174
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/10/2024 10:01
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Dienstverlenings- en samenwerkingsplan
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.