Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Henkilöautot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofia: Henkilöautot

  • Julkaistu
    02/10/2019
  • Määräaika
    28/10/2019
  • Peruttu
    24/12/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Национална служба за охрана
Suorituspaikka
NUTS code: BG411 София (столица)
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34110000 Henkilöautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Предметът на обществената поръчка е доставка на 2 леки бронирани автомобила — висок клас.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Национална служба за охрана
Kansallinen rekisterinumero: 000698427
Postiosoite: бул. „Черни връх“ № 43
Paikkakunta: София
Postinumero: 1407
Maa: BGR
Yhteyshenkilö: деловодство
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
2,000,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.