Publications Office of the EU
Elintarvikkeiden toimittaminen Bauskan kunnille - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Elintarvikkeiden toimittaminen Bauskan kunnille

  • Julkaistu
    13/05/2025
  • Määräaika
    29/05/2025
  • Tarjousten avaaminen
    29/05/2025
  • Sopimus tehty
    27/08/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bauskas novada pašvaldība
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: LV009 Zemgale
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
15241400 Tonnikalasäilykkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
403,986.98 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
9
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.