Publications Office of the EU
Ranska-Arras: Moottoriajoneuvot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Arras: Moottoriajoneuvot

  • Julkaistu
    21/06/2023
  • Määräaika
    21/07/2023
  • Peruttu
    04/08/2023
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
epdahaa
Suorituspaikka
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Ostajan sijainti
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34100000 Moottoriajoneuvot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,099,200.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
9
Tarjouspyynnön viitenumero
AO 2023-07
Kuvaus

location Longue Durée (Lld) de véhicules neufs pour le parc automobile de l'e.p.d.a.h.a.a implanté dans le département du Pas-De-Calais (62)

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://epdahaa.e-marchespublics.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/07/2023 13:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.