Publications Office of the EU
Puola-Varsova: Testaus- ja koelaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Varsova: Testaus- ja koelaitteet

  • Julkaistu
    24/06/2020
  • Määräaika
    27/07/2020
  • Tarjousten avaaminen
    27/07/2020
  • Sopimus tehty
    12/10/2020
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL Polska
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,039,425.80 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
7,651,348.56 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
6
Tarjouspyynnön viitenumero
2616.46.2020.KE
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Laboratorium RE i Testów.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
27/07/2020 10:30
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.