Publications Office of the EU
Now Albeda – sisustusarkkitehti - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Now Albeda – sisustusarkkitehti

  • Sopimus tehty
    03/05/2024
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
DASmakkelijk B.V. namens Stichting Albeda
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71200000 Arkkitehtipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,850.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
T73359
Kuvaus

Toimeksianto tulee DAS Arkkitehdeilta. Toimeksianto koskee töiden toteuttamista useissa Stichting Albedan toimipaikoissa.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Kwaliteit
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
9,850.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SYNRG Architects B.V.
Postiosoite:
Paikkakunta: Rotterdam
Postinumero: 3012KC
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.