Publications Office of the EU
Dynaamisten liikennemerkkien (PMV) kehittäminen, toimittaminen ja asentaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Dynaamisten liikennemerkkien (PMV) kehittäminen, toimittaminen ja asentaminen

  • Julkaistu
    06/06/2025
  • Määräaika
    07/07/2025
  • Tarjousten avaaminen
    07/07/2025
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Département de la Haute-Savoie
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34924000 Valoilmoitustaulut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2025A0266
Kuvaus

Liikenneolosuhteiden turvaamisen ja Haute Savoien departementtien tieverkoston palvelutason parantamisen yhteydessä osasto haluaa levittää tietietoa käyttäjille mahdollisimman pian. Tätä silmällä pitäen DGAIM haluaa jatkaa uusien muuttuvien viestimerkkien käyttöönottoa verkossaan aika ajoin. Dynaamisia liikennemerkkejä asennetaan todennäköisesti myös departementin tieverkon ulkopuolelle.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/07/2025 14:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Performances en matière de protection de l'environnement
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Valeur technique
Painotus (prosentteina, tarkka) : 50
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Prix
Painotus (prosentteina, tarkka) : 45
Arvioitu arvo
2,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.