Publications Office of the EU
Ranska-Maisons Alfort: Rakennuksen laitteiden korjaus ja huolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Maisons Alfort: Rakennuksen laitteiden korjaus ja huolto

  • Julkaistu
    22/06/2016
  • Määräaika
    19/08/2016
  • Tarjousten avaaminen
    22/08/2016
  • Sopimus tehty
    11/01/2017
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Anses
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50700000 Rakennuksen laitteiden korjaus ja huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
576,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
16FCS021
Kuvaus

Maintenance des installations techniques et prestations multitechniques pour l'Anses — site de Ploufragan. Le marché à passer est un accord-cadre (contrat cadre individuel) à bons de commande. Sur une base forfaitaire ferme: prestations d'exploitation et de maintenance du site. Prestations à bons de commande: interventions pour dépannage réalisées en dehors des plages horaires définies et les ingrédients, pièces détachées et de rechange non compris au forfait ainsi que les consommables et les pièces de rechange utilisés dans la prestation multitechnique. ... Le montant minimum du marché correspond au montant des prestations forfaitaires fermes pour la première période d'exécution de 12 mois. Il n'est pas fixé de montant maximum.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.entrepriseadvancedsearch&allcons&refconsultation=297373&orgacronyme=h8j
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/08/2016 14:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
576,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Missenard Quint B
Postiosoite: rue Eugène Freyssinet ZI le Royeux
Paikkakunta: Gauchy
Postinumero: 02430
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.