Publications Office of the EU
Slovenia-Laško: Maanmittauspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenia-Laško: Maanmittauspalvelut

  • Julkaistu
    03/05/2023
  • Määräaika
    16/06/2023
  • Tarjousten avaaminen
    16/06/2023
  • Sopimus tehty
    01/09/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
OBČINA LAŠKO
Suorituspaikka
NUTS code: SI Slovenija
Ostajan sijainti
NUTS code: SI Slovenija
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71355000 Maanmittauspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
384,664.64 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
211,200.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
JN-1/2023
Kuvaus

Predmet javnega naročila je izvajanje geodetskih storitev za potrebe Občine Laško in sicer za obdobje štirih let, to je predvidoma od 1.9.2023 do 31.8.2027.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: OBČINA LAŠKO
Kansallinen rekisterinumero: 5874505000
Postiosoite: Mestna ulica 2
Paikkakunta: Laško
NUTS-koodi: SI
Postinumero: 3270
Maa: SVN
Yhteyshenkilö: občinska uprava
Pääosoite: http://www.lasko.si
Sähköisesti:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=25268
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/06/2023 11:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
384,664.64 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
211,200.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: GEO STUDIO, geodetski inženiring in svetovanje d.o.o.
Postiosoite: Brodarjeva ulica 6
Paikkakunta: Celje
Postinumero: 3000
Maa: SVN

Virallinen nimi: GEODETSKI ZAVOD CELJE, d.o.o.
Postiosoite: Ulica XIV. divizije 10
Paikkakunta: Celje
Postinumero: 3000
Maa: SVN

Virallinen nimi: GEOMETRA, geodetske storitve, trgovina in svetovanje d.o.o.
Postiosoite: Trg Alfonza Šarha 18
Paikkakunta: Slovenska Bistrica
Postinumero: 2310
Maa: SVN

Virallinen nimi: GEOFOTO podjetje za geodetske in računalniške storitve d.o.o.
Postiosoite: Mariborska cesta 5
Paikkakunta: Slovenska Bistrica
Postinumero: 2310
Maa: SVN

Virallinen nimi: GEOBI, geodetske storitve, d.o.o.
Postiosoite: Delavska cesta 24
Paikkakunta: Šenčur
Postinumero: 4208
Maa: SVN

Virallinen nimi: GEOSTROKA, geodetske storitve, Miroslav Petrović s.p.
Postiosoite: Cesta Valentina Orožna 8A
Paikkakunta: Šentjur
Postinumero: 3230
Maa: SVN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.