-
Julkaistu21/06/2021
-
Määräaika16/07/2021
-
Tarjousten avaaminen16/07/2021
-
Sopimus tehty23/07/2021
-
Tänään04/09/2026
Näytönluku
Italia-Milano: Farmaseuttiset tuotteet
l’appalto ha ad oggetto la stipula di un Accordo Quadro, ai sensi della dell’art. 1, comma 4, della L.R. n. 33 del 28 dicembre 2007, in modalità Convenzione, concluso con più operatori economici ed eseguito ai sensi dell’art. 54, comma 4, lett. a), del D.Lgs. 50/2016 per la fornitura di farmaci biologici/biosimilari, e ulteriori servizi connessi, come meglio descritto negli atti di gara, in favore degli Enti del Servizio Sanitario Regionale di cui all’art. 1 della L.R. n. 30/2006 comprese le ASP, enti di diritto pubblico, di cui alla L.R. n. 1/2003. Gli approvvigionamenti saranno a garanzia sia delle necessità ospedaliere che della distribuzione per conto
Virallinen nimi: ARIA SpA — Azienda regionale per l'innovazione e gli acquisti SpA
Postiosoite: via T. Taramelli 26
Paikkakunta: Milano
NUTS-koodi: ITC4C
Postinumero: 20124
Maa: ITA
Pääosoite: www.ariaspa.it
Sähköisesti:
www.sintel.regione.lombardia.it
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Postiosoite:
Paikkakunta: Milano
Postinumero:
Maa: ITA
Virallinen nimi: Pfizer Srl
Postiosoite:
Paikkakunta: Roma
Postinumero:
Maa: ITA
Virallinen nimi: MUNDIPHARMA PHARMACEUTICALS
Postiosoite:
Paikkakunta: Milano
Postinumero:
Maa: ITA
Virallinen nimi: ROCHE S.p.A. Unipersonale
Postiosoite:
Paikkakunta: Monza
Postinumero:
Maa: ITA
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.