Publications Office of the EU
Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel

  • Julkaistu
    20/03/2025
  • Määräaika
    29/04/2025
  • Tarjousten avaaminen
    29/04/2025
  • Sopimus tehty
    25/06/2025
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Kreis Wesel -Zentrale Vergabestelle-
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA1F Wesel
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911200 Siivouspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
0.01 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
6
Tarjouspyynnön viitenumero
K-WES-26ZV-2025-0001
Kuvaus

Durchführung der regelmäßigen Unterhaltsreinigung sowie Vertrtungsreinigung

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
29/04/2025 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.