Publications Office of the EU
Espanja-Huesca: Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Huesca: Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut

  • Julkaistu
    06/04/2022
  • Määräaika
    16/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    20/05/2022
  • Sopimus tehty
    25/08/2022
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Suorituspaikka
NUTS code: ES241 Huesca
Ostajan sijainti
NUTS code: ES241 Huesca
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72267000 Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
811,684.66 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
742,541.15 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
4181/2022
Kuvaus

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Kansallinen rekisterinumero: P2217300I
Postiosoite: Plaza de la Catedral, 1
Paikkakunta: Huesca
NUTS-koodi: ES241
Postinumero: 22002
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Pääosoite: http://sedeelectronica.huesca.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/05/2022 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
811,684.66 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
742,541.15 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: TAFYESA S.L.
Postiosoite:
Paikkakunta: Huesca
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.