Publications Office of the EU
Hoitolaitteiden hankinta ja toimitus Przemyślin kansallisessa ammattikorkeakoulussa - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Hoitolaitteiden hankinta ja toimitus Przemyślin kansallisessa ammattikorkeakoulussa

  • Julkaistu
    18/09/2025
  • Määräaika
    17/10/2025
  • Tarjousten avaaminen
    17/10/2025
  • Sopimus tehty
    18/12/2025
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL822 Przemyski
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33100000 Lääketieteelliset laitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
130,860.00 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
PANS-DIZ/382/I/10/25
Kuvaus

1. Sopimuksen kohteena on hoitoalan laitteiden hankinta ja toimitus Przemyślin valtion ammattikorkeakoulussa. 2. Sopimus jaettiin kolmeen osatehtävään 5. Sopimuksen kohde ja soveltamisala kuvataan FTZ:n liitteessä 1A, 1B ja 1C – Kuvaus sopimuksen kohteesta. 6. Hankintaviranomainen edellyttää, että tarjotun hankintasopimuksen kohde täyttää toiminnosta ja tarkoituksesta johtuvat laatu- ja tekniset vaatimukset, että siinä ei ole fyysisiä tai oikeudellisia virheitä eikä siihen kohdistu kolmansien osapuolten oikeuksia. 7. Sopimuksen kohteen tarkastaminen tarkoittaa sen varmistamista, että toimituskohteessa ei ole fyysisiä vikoja, että se toimii tarkoitetulla tavalla ja että se vastaa erityisesti valitussa tarjouksessa olevaa sopimuksen kohteen kuvausta. 8. Takuuvaatimukset on määritelty yksityiskohtaisesti sopimusluonnoksessa - FTZ: n liitteessä 5. Vähimmäistakuuaika on 2 vuotta. Takuuaika on kaikkien osittaisten tehtävien tarjousten arviointiperuste.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1176372
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1176372
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/10/2025 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.