-
Julkaistu03/05/2021
-
Määräaika03/06/2021
-
Tarjousten avaaminen03/06/2021
-
Sopimus tehty18/06/2021
-
Tänään03/09/2026
Näytönluku
Liettua-Vilna: Ohjelmointi ja siihen liittyvät neuvontapalvelut
VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.
Virallinen nimi: VĮ Turto bankas
Kansallinen rekisterinumero: 112021042
Postiosoite: Kęstučio g. 45
Paikkakunta: Vilnius
NUTS-koodi: LT
Postinumero: LT-08124
Maa: LTU
Yhteyshenkilö: Edmundas Krištolaitis
Pääosoite: http://www.turtas.lt
Sähköisesti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.