Publications Office of the EU
Ruotsi-Göteborg: Lämmitysöljy - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Göteborg: Lämmitysöljy

  • Julkaistu
    27/10/2023
  • Määräaika
    01/12/2023
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
Suorituspaikka
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09135100 Lämmitysöljy
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
577/23
Kuvaus

Ramavtalet omfattar eldningsolja och drivmedel i bulk till depå av olika kvalitet enligt nedan delområden.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afktdqyckn&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.