Publications Office of the EU
Ostwache, pelastusaseman uusi rakentaminen; Maalaus- ja lakkaustyöt, pinnoitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Ostwache, pelastusaseman uusi rakentaminen; Maalaus- ja lakkaustyöt, pinnoitteet

  • Julkaistu
    12/03/2026
  • Määräaika
    22/04/2026
  • Tarjousten avaaminen
    22/04/2026
  • Sopimus tehty
    03/06/2026
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Landeshauptstadt Kiel - Der Oberbürgermeister
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45442100 Maalaustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
114,883.59 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
60.6.902.26
Kuvaus

Ostwache, pelastusaseman uusi rakentaminen; Maalaus- ja lakkaustyöt, pinnoitteet

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/04/2026 08:26
Myöntämisperuste
Preis
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
114,883.59 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: massarbeit Handwerk
Postiosoite:
Paikkakunta: Groß Wittensee
Postinumero: 24361
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.