Publications Office of the EU
Saksa-Wetzlar: Lattianpäällystystyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Wetzlar: Lattianpäällystystyöt

  • Julkaistu
    26/04/2021
  • Määräaika
    08/06/2021
  • Tarjousten avaaminen
    08/06/2021
  • Sopimus tehty
    13/07/2021
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Kreisausschuss des Lahn-Dill-Kreises Zentrale Vergabe- und Submissionsstelle
Suorituspaikka
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Ostajan sijainti
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45432130 Lattianpäällystystyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
0.01 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
053.21I0328861000.10
Kuvaus

Bodenbelagsarbeiten; Spachtelmasse; Grundierung; Bodenbelag

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.had.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/06/2021 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
0.01 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Karakus
Postiosoite: Peter-Minnigstr.46
Paikkakunta: Viernheim
Postinumero: 68519
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.