Publications Office of the EU
Ranska-Nantes: Kuulolaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Nantes: Kuulolaitteet

  • Julkaistu
    11/11/2016
  • Määräaika
    12/12/2016
  • Tarjousten avaaminen
    13/12/2016
  • Sopimus tehty
    27/06/2017
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
CHU de Nantes
Suorituspaikka
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Ostajan sijainti
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33185000 Kuulolaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
19,832,499.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
AOO-16102
Kuvaus

Fourniture de dispositifs médicaux ORL et implants cochléaires.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: CHU de Nantes — Hôpital Saint-Jacques — service pharmacie centrale
Postiosoite: 85 rue Saint-Jacques
Paikkakunta: Nantes
NUTS-koodi: FR511
Postinumero: 44093
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.chu-nantes.fr
Sähköisesti:
http://www.achats-hopitaux.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/12/2016 10:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

33185000 - Kuulolaitteet

33182000 - Keinosydänlaitteet

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
19,832,499.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Boston
Postiosoite: 14 place Georges Pompidou — BP 32
Paikkakunta: Saint-Quentin-en-Yvelines
Postinumero: 78184
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.