Publications Office of the EU
Kertakäyttöisten ja uudelleenkäytettävien lääkinnällisten laitteiden ja titaaniklipsien toimittaminen clipper lease -sopimuksella - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Kertakäyttöisten ja uudelleenkäytettävien lääkinnällisten laitteiden ja titaaniklipsien toimittaminen clipper lease -sopimuksella

  • Julkaistu
    10/06/2026
  • Määräaika
    18/06/2026
  • Tarjousten avaaminen
    18/06/2026
  • Sopimus tehty
    26/08/2026
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
729,702.00 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
10
Tarjouspyynnön viitenumero
EP/220/30/2026
Kuvaus

Sopimuksen kohteena on kertakäyttöisten ja uudelleenkäytettävien lääkinnällisten laitteiden ja titaaniliittimien toimittaminen yhdessä leikkuulaitteen vuokrasopimuksen kanssa. Toimeksisaajan on toteutettava tilaus sopimusluonnoksessa, joka muodostaa FTZ:n liitteen nro 4A/4B/4C, ja sopimuksen kohteen kuvauksessa, joka muodostaa FTZ:n liitteet nro 1 ja 1A/1B/1C, kuvattujen ehtojen mukaisesti.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://spwsz.ezamawiajacy.pl/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://spwsz.ezamawiajacy.pl/
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/06/2026 10:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.