Publications Office of the EU
E-Segovia: Sähkö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

E-Segovia: Sähkö

  • Julkaistu
    19/05/2012
  • Määräaika
    02/07/2012
  • Tarjousten avaaminen
    12/07/2012
  • Sopimus tehty
    11/09/2012
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Diputación Provincial de Segovia
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
941,917.28 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
275,487.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
1641
Kuvaus

Adjudicación del suministro de energía eléctrica en las instalaciones de alta y baja tensión de la Diputación de Segovia.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/07/2012 10:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

09310000 - Sähkö

65000000 - Julkinen vesi- ja energiahuolto

65310000 - Sähkönjakelu

65300000 - Sähkönjakelu ja siihen liittyvät palvelut

Myöntämisperuste
Not specified
Arvioitu arvo
941,917.28 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
275,487.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Diputación Provincial de Segovia
Postiosoite:
Paikkakunta: Segovia
Postinumero: 40071
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.