-
Julkaistu14/08/2018
-
Määräaika20/09/2018
-
Tarjousten avaaminen20/09/2018
-
Sopimus tehty16/10/2018
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Puola-Varsova: Ilma-alusten osat
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy fabrycznie nowych części płatowcowych do śmigłowców typu EC135 P2+ - zadanie nr 1 i zadanie nr 2, realizowane przez Wykonawcę na zlecenie Zamawiającego w okresie 24 miesięcy sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego lub do wyczerpania maksymalnego
Wynagrodzenia określonego w § 2 ust. 1 Istotnych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SIWZ), w zależności od tego które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej Szczegółowy wykaz zamawianych części znajduje się w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 1a (zadanie nr 1) i 1b (zadanie nr 2) do SIWZ.
2. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczone części minimum 1 000 godzin lotu lub 12 miesięcy licząc od daty zabudowy części w śmigłowcach lub 24 miesiące licząc od daty odbioru części przekazanych Zamawiającemu z miejsca wysyłki.
3. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34731700-7 Części śmigłowców.
Virallinen nimi: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
Postiosoite: ul. Księżycowa 5
Paikkakunta: Warszawa
NUTS-koodi: PL
Postinumero: 01-934
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Karolina Biela
Pääosoite: www.lpr.com.pl
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.