Publications Office of the EU
6002697817-BwDLZ Ulm - Bewachungsleistung Luitpold-Kaserne Dillingen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

6002697817-BwDLZ Ulm - Bewachungsleistung Luitpold-Kaserne Dillingen

  • Määräaika
    23/09/2024
  • Julkaistu
    15/10/2024
  • Sopimus tehty
    12/02/2025
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bundeswehr-Dienstleistungszentrum Ulm
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE144 Ulm, Stadtkreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79713000 Vartiointipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
6002697817-BwDLZ Ulm
Kuvaus

6002697817-BwDLZ Ulm

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.evergabe-online.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
http://www.evergabe-online.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Preis
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ESD Sicherheitsdienst GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Mühldorf
Postinumero: 84453
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.