Publications Office of the EU
Ranska-Roanne: Huonekalut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Roanne: Huonekalut

  • Julkaistu
    11/11/2022
  • Määräaika
    08/12/2022
  • Tarjousten avaaminen
    08/12/2022
  • Sopimus tehty
    16/02/2023
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
ville de Roanne
Suorituspaikka
NUTS code: FRK25 Loire
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK25 Loire
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
39100000 Huonekalut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
440,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
440,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
2022-Fcs-0132
Kuvaus

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée.Le contrat est susceptible d'être reconduit dans les conditions du cahier des charges.Les prestations sont réglées par des prix unitaires.Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.loire.fr/e-marchespublics
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/12/2022 13:45
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.