Publications Office of the EU
Sähkövirtalähde - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Sähkövirtalähde

  • Julkaistu
    10/08/2026
  • Tänään
    01/09/2026
  • Määräaika
    14/09/2026
  • Tarjousten avaaminen
    16/09/2026
Tila
Julkaistu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Pleno Municipal del Ayuntamiento de Pinseque
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES243 Zaragoza
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,156,501.83 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
963/2026
Kuvaus

Sähkön toimittaminen kaupunginvaltuuston omistamiin laitoksiin ja riippuvuuksiin sen toiminnan ja kunnallisten julkisten palvelujen tarjoamisen takaamiseksi.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=%2Bhk78z5zeiI%2FbjW6njtWLw%3D%3D
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=%2Bhk78z5zeiI%2FbjW6njtWLw%3D%3D
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/09/2026 10:00
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Oferta económica.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
1,156,501.83 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.