Publications Office of the EU
Furnizare consumabile pentru echipamente de tipărit -cartușe de toner, unități de imagine, cuptoare - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Furnizare consumabile pentru echipamente de tipărit -cartușe de toner, unități de imagine, cuptoare

  • Julkaistu
    25/03/2025
  • Määräaika
    06/05/2025
  • Tarjousten avaaminen
    06/05/2025
  • Sopimus tehty
    29/08/2025
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: RO321 Bucureşti
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30125100 Värikasetit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,378,468.00 RON
Tarjouspyynnön viitenumero
14838148_2025_PAAPD
Kuvaus

Obiectul acordului cadru il reprezinta furnizarea de consumabile- cartușe de toner, unități de imagine, cuptoare - pentru imprimante, faxuri și echipamente multifuncționale conform specificatiilor tehnice

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.e-licitatie.ro
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.e-licitatie.ro
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/05/2025 14:00
Myöntämisperuste
Factorul 1: Sistemul de preluare a cartușelor și recipientelor și înregistrarea conform Directivei DEEE
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
6,378,468.00 RON
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ESTICO
Postiosoite:
Paikkakunta: Brasov
Postinumero: 500449
Maa:
Virallinen nimi: VIC INSERO
Postiosoite:
Paikkakunta: Bucuresti
Postinumero: 031802
Maa:
Virallinen nimi: Mida Soft Business
Postiosoite:
Paikkakunta: Bucuresti
Postinumero: 062076
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.