Publications Office of the EU
Saksa-Tönning: Laivojen tai veneiden kunnostaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Tönning: Laivojen tai veneiden kunnostaminen

  • Julkaistu
    14/05/2021
  • Määräaika
    24/06/2021
  • Tarjousten avaaminen
    24/06/2021
  • Sopimus tehty
    26/07/2021
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Wasserstraßen- und Schifffahrtsamt Elbe-Nordsee
Suorituspaikka
NUTS code: DEF07 Nordfriesland
Ostajan sijainti
NUTS code: DEF07 Nordfriesland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50244000 Laivojen tai veneiden kunnostaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
240,264.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2-254.2/2021
Kuvaus

Dienstleistungen in den Bereichen Schiffbau, Maschinenbau, Schiffselektrotechnik und Nachrichtentechnik in einem Werftbetrieb.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=391054
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/06/2021 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
240,264.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Husumer Dock und Reparatur GmbH & Co KG
Postiosoite: Rödemishallig 14
Paikkakunta: Husum
Postinumero: 25813
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.