Publications Office of the EU
Espanja-Rota: Sota-alusten osat - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Rota: Sota-alusten osat

  • Julkaistu
    26/11/2021
  • Määräaika
    24/12/2021
  • Tarjousten avaaminen
    04/01/2022
  • Sopimus tehty
    18/03/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Intendente de Rota
Suorituspaikka
NUTS code: ES612 Cádiz
Ostajan sijainti
NUTS code: ES612 Cádiz
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
35520000 Sota-alusten osat
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
992,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
248,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2021/AR46U/00001564E
Kuvaus

Suministro de materiales para el mantenimiento, conservación y reparación de los buques de la Armada Española apoyados en el Arsenal de Cádiz.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Intendente de Rota
Kansallinen rekisterinumero: S2800147G
Postiosoite: Edificio REM 1ª planta, Base Naval de Rota
Paikkakunta: Rota (Cádiz)
NUTS-koodi: ES612
Postinumero: 11530
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Intendente de Rota
Pääosoite: http://www.armada.mde.es/contratos
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/01/2022 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
992,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
248,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: BAYPORT GLOBAL SUPPLIES S.A.
Postiosoite: La Dorada, s/n
Paikkakunta: Puerto Real
Postinumero: 11100
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.