Publications Office of the EU
Saksa-Coesfeld: Rakennustyömaan valvontapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Coesfeld: Rakennustyömaan valvontapalvelut

  • Julkaistu
    06/08/2016
  • Määräaika
    08/09/2016
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Suorituspaikka
NUTS code: DEA38 Warendorf
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71521000 Rakennustyömaan valvontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
425,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
05_07-0085-B_03-16-5000
Kuvaus

Im Zuge des Neubaus der B 58 als Ortsumgehung Beckum zwischen der B 58 (Bauanfang im Bereich der Autobahnanschlussstelle Beckum) und dem Knoten B 58 / L 586 (Bauende) werden insgesamt 7 Brückenbauwerke erstellt, von denen die Bauüberwachung von 5 Bauwerken Gegenstand dieser Ausschreibung ist.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Postiosoite: Wahrkamp 30
Paikkakunta: Coesfeld
NUTS-koodi: DEA35
Postinumero: 48653
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: Vergabeservice
Pääosoite: www.strassen.nrw.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
425,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.