Publications Office of the EU
CZ-Oslavany: Puristimet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Oslavany: Puristimet

  • Julkaistu
    29/08/2012
  • Määräaika
    29/10/2012
  • Tarjousten avaaminen
    29/10/2012
  • Sopimus tehty
    23/11/2012
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.
Suorituspaikka
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42636000 Puristimet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,388,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,184,900.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Dodání lisu s tvářecí silou min. 16000 k N a transferových zařízení v rámci projektu Inovace výroby ve společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
29/10/2012 13:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
5,388,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
5,184,900.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Schuler Pressen GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta:
Postinumero:
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.