Publications Office of the EU
Portugali-Lissabon: Mainontapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugali-Lissabon: Mainontapalvelut

  • Julkaistu
    21/12/2017
  • Määräaika
    17/01/2018
  • Sopimus tehty
    08/08/2018
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Suorituspaikka
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Ostajan sijainti
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79341000 Mainontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,000,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
17CLPQ/DJ2002
Kuvaus

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Postiosoite: Calçada da Glória, n.º 53
Paikkakunta: Lisboa
NUTS-koodi: PT17
Postinumero: 1250-112
Maa: PRT
Pääosoite: www.scml.pt
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
3,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
3,000,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Postiosoite: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Paikkakunta: Oeiras
Postinumero: 2780-053
Maa: PRT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.