Publications Office of the EU
Ranska-Cahors: Jätteisiin liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Cahors: Jätteisiin liittyvät palvelut

  • Julkaistu
    26/01/2017
  • Määräaika
    28/02/2017
  • Tarjousten avaaminen
    03/03/2017
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Communauté d'agglomération du Grand Cahors
Suorituspaikka
NUTS code: FRJ25 Lot
Ostajan sijainti
NUTS code: FRJ25 Lot
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
16OM04
Kuvaus

Transport et traitement des déchets.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Communauté d'agglomération du Grand Cahors
Postiosoite: 72 rue Wilson
Paikkakunta: Cahors
NUTS-koodi: FR625
Postinumero: 46000
Maa: FRA
Pääosoite: http://cahors.marcoweb.fr
Sähköisesti:
http://cahors.marcoweb.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/03/2017 09:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.