Publications Office of the EU
Espanja-Canals: Kaupunkien kehittämiseen liittyvät rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Canals: Kaupunkien kehittämiseen liittyvät rakennustyöt

  • Sopimus tehty
    26/03/2013
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: ES523 Valencia / València
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45211360 Kaupunkien kehittämiseen liittyvät rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
600,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
599,919.49 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
PAI 01/2006/U-3
Kuvaus

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
600,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
599,919.49 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Argent XXI, S.A.
Postiosoite: c/ Universidad, 4
Paikkakunta: Valencia
Postinumero: 46003
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.