Publications Office of the EU
Kreikka-Ateena: Tekninen ohjaus - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kreikka-Ateena: Tekninen ohjaus

  • Julkaistu
    08/04/2022
  • Määräaika
    12/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    18/05/2022
  • Sopimus tehty
    01/08/2022
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71356100 Tekninen ohjaus
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
620,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
620,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
S0001147
Kuvaus

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.eprocurement.gov.gr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/05/2022 13:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
620,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
620,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Postiosoite: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Paikkakunta: Θεσσαλονίκη
Postinumero: 54627
Maa: GRC
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.