Publications Office of the EU
Kahden asuinrakennuksen rakentaminen. Rakennuksessa on 170 asuinhuonetta, 24 välivuokra-asuntoa ja 28 sosiaalista vuokra-asuntoa. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Kahden asuinrakennuksen rakentaminen. Rakennuksessa on 170 asuinhuonetta, 24 välivuokra-asuntoa ja 28 sosiaalista vuokra-asuntoa.

  • Sopimus tehty
    10/12/2024
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
in'li
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45210000 Talonrakentaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
18,690,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2022-SM-0051
Kuvaus

Tämän kuulemisen tarkoituksena on toteuttaa rakennustyöt kahdessa rakennuksessa: - In'i:tä varten: Rakennus, joka koostuu asuinrakennuksesta, jossa on 170 huonetta, 24 välivuokrayksikköä ja 94 pysäköintipaikkaa kahdessa pysäköintikerroksessa - AB Habitat: Rakennus, jossa on 28 sosiaalista vuokra-asuntoa, 28 pysäköintipaikkaa 2 kellarikerroksessa

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Ostajat
in'li
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Qualité et valeur technique
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Prix
Painotus (prosentteina, tarkka) : 60
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
18,690,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: COREDIF
Postiosoite:
Paikkakunta: Bussy-Saint-Martin
Postinumero: 77600
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.