Publications Office of the EU
Tšekki-Hradec Králové: Solunsalpaajat ja sytostaatit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Hradec Králové: Solunsalpaajat ja sytostaatit

  • Julkaistu
    13/04/2022
  • Määräaika
    11/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    11/05/2022
  • Sopimus tehty
    20/07/2022
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Suorituspaikka
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33652100 Solunsalpaajat ja sytostaatit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,060,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,060,000.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem krizotinibu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNHK
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
11/05/2022 10:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
3,060,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
3,060,000.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Postiosoite: K pérovně 945/7
Paikkakunta: Praha
Postinumero: 10200
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.