Publications Office of the EU
Puola-Opole: Siteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Opole: Siteet

  • Julkaistu
    09/11/2020
  • Määräaika
    10/12/2020
  • Tarjousten avaaminen
    10/12/2020
  • Sopimus tehty
    16/12/2020
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Suorituspaikka
NUTS code: PL Polska
Ostajan sijainti
NUTS code: PL Polska
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33141110 Siteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
922,510.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
613,151.02 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
DZP/2-23/233/114/2020
Kuvaus

Zakup i dostawa środków opatrunkowych do leczenia i pielęgnacji pacjentów z epidermolysis bullosa.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://usk-opole.logintrade.net
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/12/2020 12:00
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
922,510.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
613,151.02 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 01-756
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.