Publications Office of the EU
Ranska-Maubeuge: Kotitalousjätteiden keräyspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Maubeuge: Kotitalousjätteiden keräyspalvelut

  • Julkaistu
    25/06/2016
  • Peruttu
    02/07/2016
  • Tarjousten avaaminen
    29/07/2016
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Suorituspaikka
NUTS code: FRE11 Nord
Ostajan sijainti
NUTS code: FRE11 Nord
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90511200 Kotitalousjätteiden keräyspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
AM16.25
Kuvaus

Collecte hebdomadaire et transport des ordures ménagères, du verre et des matériaux recyclables, tri et conditionnement des matériaux recyclables sur les communes de Bettignies, Bersillies, Vieux-Reng, Villers-Sire-Nicole, Gognies-Chaussée, Mairieux, Cousolre, Aibes et Bousignies-sur-Roc. Il s'agit d'un marché ordinaire sans montant minimum et sans montant maximum, avec des quantités estimatives indiquées sur le DQE, mais qui n'engagent pas la collectivité.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Postiosoite: 1 place du Pavillon, BP 50234
Paikkakunta: Maubeuge Cedex
NUTS-koodi: FR301
Postinumero: 59603
Maa: FRA
Pääosoite: http://maubeugecreativescities.fr
Sähköisesti:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_1bH5dZ4U3i
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one lot only
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
29/07/2016 09:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.