Publications Office of the EU
Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

  • Julkaistu
    05/05/2023
  • Määräaika
    02/06/2023
  • Tarjousten avaaminen
    07/06/2023
  • Sopimus tehty
    11/10/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Dirección General de Planificación Económica
Suorituspaikka
NUTS code: ES431 Badajoz
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33124130 Diagnostiikkatarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,478,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,528,400.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
CS/99/C000001517/23/PA
Kuvaus

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Dirección General de Planificación Económica
Kansallinen rekisterinumero: Q0600413I
Postiosoite: Avda. de las Américas, 2
Paikkakunta: Mérida
NUTS-koodi: ES431
Postinumero: 06800
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Dirección General de Planificación Económica
Pääosoite: https://contrataciondelestado.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/06/2023 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.