Publications Office of the EU
Liettua-Kaunas: Jätteiden poiskuljetus ja käsittely - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liettua-Kaunas: Jätteiden poiskuljetus ja käsittely

  • Julkaistu
    28/09/2022
  • Määräaika
    31/10/2022
  • Tarjousten avaaminen
    31/10/2022
  • Sopimus tehty
    24/01/2023
  • Tänään
    07/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija
Suorituspaikka
NUTS code: LT Lietuva
Ostajan sijainti
NUTS code: LT Lietuva
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90510000 Jätteiden poiskuljetus ja käsittely
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
297,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Perkamos pavojingų ir nepavojingųjų atliekų pagal techninėje specifikacijoje nurodytus
atliekų kodus, tvarkymo paslaugos visoje Lietuvoje.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija
Kansallinen rekisterinumero: 132340880
Postiosoite: Pramonės pr. 11 A
Paikkakunta: Kaunas
NUTS-koodi: LT
Postinumero: 51327
Maa: LTU
Yhteyshenkilö: Jolanta Vitkauskienė
Pääosoite: https://www.vmu.lt
Sähköisesti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=663082&B=PPO
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/10/2022 10:45
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.