Publications Office of the EU
PL-Stettin: Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

PL-Stettin: Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut

  • Sopimus tehty
    23/09/2009
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80000000 Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
750.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
750.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
121/POKL-338/DM/I/2009
Kuvaus

Świadczenie usług edukacyjnych i szkoleniowych CPV 80.40.00.00-8, 80.57.00.00-0 w ramach projektu „Postaw na jakość – realizacja Strategii Rozwoju Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie” nr umowy: UDA POKL. 04.01.01-00-338/08-00, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na kierunku Dydaktyka medyczna z przedmiotu Emisja głosu w wymiarze 3 godzin wykładów w okresie od 1.10.2009 r. do 28.2.2011 r.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
750.00
Sopimuksen lopullinen arvo
750.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Elżbieta Teresińska
Postiosoite: ul. Nałkowskiej 17/4
Paikkakunta: Szczecin
Postinumero: 70-785
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.