Publications Office of the EU
Suomi-Vantaa: Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suomi-Vantaa: Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki

  • Julkaistu
    23/11/2016
  • Määräaika
    09/01/2017
  • Sopimus tehty
    15/05/2017
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Vantaan kaupunki
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
500,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
925,916.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Vd/9232/02.08.00.00/2016
Kuvaus

Vantaan kaupungin Antikoagulaatiohoito-palvelun hankinta.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tarjouspalvelu.fi/vantaa?id=84984&tpk=d564f3ce-cee8-4dfb-b80b-fa4ceb03b4a3
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
500,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
925,916.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Valuecode Oy
Postiosoite:
Paikkakunta: Helsinki
Postinumero: 00210
Maa: FIN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.