Publications Office of the EU
Italia-Grosseto: Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Grosseto: Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut

  • Julkaistu
    02/05/2014
  • Määräaika
    29/05/2014
  • Tarjousten avaaminen
    30/05/2014
  • Sopimus tehty
    05/06/2014
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
COeSO — Società della Salute dell'area socio sanitaria Grossetana
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85311300 Lasten ja nuorten sosiaalipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
224,500.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

La Società della Salute Grossetana, che ricomprende i comuni di Campagnatico, Civitella Marittima, Castiglione della Pescaia, Grosseto e Roccastrada e l'azienda USL n. 9 indice, ai sensi del D.Lgs n. 163/2006, una gara per l'affidamento dei Servizi estivi per minori nel territorio della Zona Grossetana per l'anno 2014.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
30/05/2014 10:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
224,500.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Coop. Soc. Arcobaleno
Postiosoite:
Paikkakunta: Follonica
Postinumero:
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.