Publications Office of the EU
Проектиране, изграждане, реконструкция, рехабилитация и авторски надзор на външна техническа инфраструктура до границите на Индустриален парк „Балкан“, гр. Ловеч, Северна индустриална зона по 3 обособени позиции - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Проектиране, изграждане, реконструкция, рехабилитация и авторски надзор на външна техническа инфраструктура до границите на Индустриален парк „Балкан“, гр. Ловеч, Северна индустриална зона по 3 обособени позиции

  • Julkaistu
    12/02/2025
  • Määräaika
    17/03/2025
  • Tarjousten avaaminen
    18/03/2025
  • Sopimus tehty
    12/05/2025
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ОБЩИНА ЛОВЕЧ
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BG315 Ловеч
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
696,114.36 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
461960
Kuvaus

Проектиране, изграждане, реконструкция, рехабилитация и авторски надзор на външна техническа инфраструктура до границите на Индустриален парк „Балкан“, гр. Ловеч, Северна индустриална зона по 3 обособени позиции: 1.1. Обособена позиция № 1: Пътна връзка между ПИ 43952.502.1094 (Индустриален парк „Балкан“) и ПИ 43952.502.33 (Път ІІ-35 „Плевен – о.п. Ловеч – Троян“) през ПИ 43952.502.36 гр. Ловеч, Северна индустриална зона; 1.2. Обособена позиция № 2: Пътна връзка между ПИ43952.502.1094 (Индустриален парк „Балкан“) и ПИ 43952.502.75 (Общински път); 1.3. Обособена позиция № 3: Водопроводно и канализационно отклонения за Индустриален парк „Балкан“, гр. Ловеч“, Северна индустриална зона. При изпълнение на настоящата обществена поръчка следва да се извърши: инженеринг - проектиране, авторски надзор и изпълнение на СМР на 4 обекта, като дейностите за всеки от тях са, както следва: Дейност 1: Изготвяне на инвестиционен проект в техническа фаза за обект - Техническият проект със съответните части към него трябва да се изготви от правоспособни, по смисъла на чл. 230 от ЗУТ, проектанти (с удостоверения за пълна проектантска правоспособност в Камарата на архитектите и Камарата на инженерите в инвестиционното проектиране). Проектните части да бъдат изработени съгласно изискванията на Наредба № 4 за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти и да бъдат комплектовани, съгласно изискванията на чл. 144 от ЗУТ. Техническият проект трябва да следва одобрените идейни решения, съгласно чл.19(3) от НАРЕДБА № 4 от 21 май 2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти. При необходимост от промяна да се спазват изискванията на чл.154 от ЗУТ, както и да се осъществи предварителна комуникация чрез възложителя за предварително одобрение по “BG-RRP-3.007 „Програма за публична подкрепа за развитието на индустриални райони, паркове и подобни територии и за привличане на инвестиции (AttractInvestBG)“. ВАЖНО! В изпълнение на изискванията на чл. 44 ал. 3, т.1 от ЗОП, Възложителят уведомява участниците, че при подготовката на идейните проекти за обекта, са използвани услугите на проектантска компания „Ес Архитекчъръл Тийм“ ЕООД, ЕИК: 200572074. Информацията, разменена по повод подготовката за възлагане на обществена поръчка, включително получения от Възложителя резултат, е част от настоящата тръжна документация, приложение към Част II. Дейност 2: Изпълнение на СМР - включва строителство и монтаж, реконструкция и рехабилитация на всички предвидени в техническия проект за съответния обект съоръжения, съдействие за въвеждане на обекта в експлоатация и извършване на гаранционна поддръжка на всички изпълнени строително-монтажни работи; Дейност 3: Упражняване на авторски надзор по време на изпълнение на строително-монтажните работи за всеки обект, включени в Дейност 2. Авторски надзор е надзор от страна на проектанта, по смисъла на чл. 162 от ЗУТ. Дейността включва осъществяване на авторски надзор, в т.ч. технически решения, доработки на проекта при необходимост, контрол и съдействие при въвеждане на обекта в експлоатация Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в ЧАСТ II. „Техническата спецификация“ за всяка обособена позиция, неразделна част от документацията за участие.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/461960
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://app.eop.bg/today/461960
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/03/2025 13:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.