Publications Office of the EU
Italia-Livorno: Nosturi- ja kippiautot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Livorno: Nosturi- ja kippiautot

  • Julkaistu
    05/12/2022
  • Määräaika
    10/01/2023
  • Tarjousten avaaminen
    11/01/2023
  • Sopimus tehty
    10/03/2023
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
AZIENDA AMBIENTALE DI PUBBLICO SERVIZIO SPA
Suorituspaikka
NUTS code: ITI16 Livorno
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI16 Livorno
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34142000 Nosturi- ja kippiautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
285,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
269,158.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
Pratica n.116 dell'anno 2022
Kuvaus

Fornitura di n.2 autocarri dotati di gru e cassone ribaltabile nuovi di fabbrica, suddivisa in n.2 lotti:
> Lotto n.1) n.1 autocarro MTT 7-7,5 ton. dotato di gru e cassone ribaltabile;
> Lotto n.2) n.1 autocarro MTT 15,5-16,5 ton. dotato di gru e cassone ribaltabile.

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.acquistinretepa.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
11/01/2023 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.